Прикордонників Волині підозрюють у незаконному переправленні військовозобов’язаних у Польщу

Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень

У Волинській області двох прикордонників підозрюють у допомозі виїзду ухилянтам за кордон.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.

За даними суду, підозрювані використовували своє службове становище, пропускали через кордон легкові автівки з ухилянтами, не вносячи інформацію про перетин кордону до бази даних.

Злочинна схема діяла у період з липня по вересень 2022 року. За ці кілька місяців з України незаконно виїхало 207 військовозобов’язаних. Станом на зараз відомо, що з цієї кількості лише двоє повернулись до України.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.