Прикордонники витягли з Тиси вже 29 загиблого чоловіка

Джерело: ДПСУ

З річки Тиса витягли вже 29 потопленика з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Загиблим виявився громадянин України, житель міста Хуст.

Його тіло знайшли прикордонники відділення “Бодалово” Мукачівського загону. Ввечері 12 травня вони виявили тіло чоловіка у гідрокостюмі, яке несло течією.

Аби дістати загиблого прикордонники використали малий прикордонний катер. Після того, як його витягли на берег — викликали поліцію.

Фото: ДПСУ

Загиблому чоловіку 10 травня виповнилося 42 роки.

На фронті спостерігається дефіцит зенітних ракет малої дальності, що ускладнює протистоянню Збройних Сил України агресорам. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на передовій та можливі шляхи розв’язання проблеми.

Невідомі покупці стали активно накопичувати судна, здатні перевозити скраплений природний газ (СПГ). Цих покупців пов’язують із РФ, тому, як наголосили ЗМІ, це свідчить про розширення “тіньового” флоту російських танкерів для перевезення газу.

Президент США Джо Байден не має наміру достроково скласти повноваження, попри рішення не брати участь у виборах 2024 року, повідомили у Білому домі.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 липня. Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.

21 липня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7620 росіян та знищили 1391 одиницю озброєння та військової техніки.