Примушували дітей до створення порнографії: засуджено матір та її співмешканця до 15 років тюрми

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Фото: Офіс Генерального прокурора

В суді за матеріалами Деснянської окружної прокуратури міста Києва визнали винними матір та її співмешканця у створенні та розповсюдженні порнографії, яку вони знімали за участю дітей жінки.

Їх обвинувачують у примушуванні малолітніх дітей до участі в порнографії та насильницьких діях сексуального характеру і розбещенні (ч. 4 ст. 301-1, ч. 4 ст. 153, ч. 2 ст. 156 КК України). 

Прокурор у суді довів, що вони застосовували насильство, розбещення і примушували брати участь у створення дитячої порнографії 13-річного хлопчика та 12-річну дівчинку, яких вони мають на утриманні.

Зазначають, що це тривало протягом року і завдяки правоохоронним органам такі дії припинено. 

Матір дітей та чоловіка засуджено до 15 років позбавлення волі. Їх також позбавили права займатися діяльністю, пов’язаною з доступом до інформаційно-телекомунікаційних систем, на 3 роки.

Зараз діти перебувають із законним представником – бабусею.

Відомості щодо матері дітей та її співмешканця внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

3 грудня відзначається Всесвітній день комп’ютерної графіки, Міжнародний день людей з інвалідністю та Міжнародний день боротьби проти пестицидів. За церковним календарем вшановують пам’ять Іоана Мовчальника.

За даними синоптиків, у неділю, 3 грудня, Україну накриють опади у вигляді мокрого снігу. Метеорологи попереджають про ожеледицю на дорогах.

Сім’я 14-річної дівчинки з Північної Кароліни (США) в п’ятницю, 1 грудня, подали до суду на авіакомпанію American Airlines та бортпровідника, заявивши, що він приклеїв iPhone до туалету літака, щоб зняти на відео, як дівчина користується туалетом.

Посолка України у США Оксана Маркарова 2 грудня повідомила, що штат у США Північна Кароліна визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Міністр інфраструктури Польщі Алвін Гаджадхур в суботу, 2 грудня, повідомив, що контроль, який зараз здійснюється на польсько-українському кордоні, буде посилено.