Принц Гаррі програв суд щодо рішення британського уряду позбавити його захисту
Джерело: CNN
Принц Гаррі програв суд щодо рішення британського уряду позбавити його захисту, що фінансується платниками податків, після того, як він залишив королівські обов’язки.
Гаррі подав до суду проти міністерства внутрішніх справ Великої Британії після того, як у лютому 2020 року воно вирішило, що йому більше не надаватиметься “такий самий ступінь” захисту під час його перебування в країні.
Під час слухань у грудні адвокати Гаррі стверджували, що рішення про позбавлення захисту означало, що Гаррі “виділяли” та поводились з ним “менш прихильно”.
Адвокати герцога Сассекського також посилалися на те, що у відомстві не врахували вплив на репутацію Великої Британії “атак” проти Гаррі, який у 2020 році з дружиною Меган Маркл вирішив переїхати до США.
Проте суд постановив, що рішення міністерства було виправданим і “не затьмарене процесуальною несправедливістю”.
Герцог Сассекський активно заявляв про безпеку своєї родини, часто порівнюючи ставлення до його дружини зі ставленням до його покійної матері принцеси Діани, яка загинула 1997 року внаслідок ДТП.
- Медіахолдинг Mirror Group Newspapers (MGN), до якого належать таблоїди Daily Mirror, Sunday Mirror і People, виплатить принцу Гаррі ще 400 000 фунтів стерлінгів (493 тисячі доларів США) через злам його телефону задля публікації статей.
- Принца Гаррі та Меган Маркл названо одними з “головних невдах” 2023 року за версією видання The Hollywood Reporter. Зокрема подружжя опинилося на другому місці в антирейтингу.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.