Принц Гаррі програв суд щодо рішення британського уряду позбавити його захисту

Джерело: CNN

Принц Гаррі програв суд щодо рішення британського уряду позбавити його захисту, що фінансується платниками податків, після того, як він залишив королівські обов’язки.

Гаррі подав до суду проти міністерства внутрішніх справ Великої Британії після того, як у лютому 2020 року воно вирішило, що йому більше не надаватиметься “такий самий ступінь” захисту під час його перебування в країні.

Під час слухань у грудні адвокати Гаррі стверджували, що рішення про позбавлення захисту означало, що Гаррі “виділяли” та поводились з ним “менш прихильно”.

Адвокати герцога Сассекського також посилалися на те, що у відомстві не врахували вплив на репутацію Великої Британії “атак” проти Гаррі, який у 2020 році з дружиною Меган Маркл вирішив переїхати до США.

Проте суд постановив, що рішення міністерства було виправданим і “не затьмарене процесуальною несправедливістю”.

Герцог Сассекський активно заявляв про безпеку своєї родини, часто порівнюючи ставлення до його дружини зі ставленням до його покійної матері принцеси Діани, яка загинула 1997 року внаслідок ДТП.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.