Принц Гаррі та Меган Маркл планують випустити нові документальні фільми для Netflix

Джерело: The Telegraph

Керівник Netflix повідомив, що принц Гаррі та Меган Маркл працюють над кількома документальними фільмами, а також над сценарієм телесеріалу та екранізації.

Нагадаємо, що подружжя у 2020 році підписало п’ятирічну угоду з Netflix.

Фото: The Telegraph

Директорка із контенту Netflix Бела Баджарія розповіла, що принц Гаррі та Меган Маркл планують кілька великих проєктів.

“Вони насправді мають багато розробок, у них є фільм у розробці, серіал (по сценарію), над яким вони працюють. Отже, все це дуже рання розробка, з фільмом, телешоу та кількома шоу без сценаріїв. Але так, фільм чудовий”, – розповіла вона.

Джерела, близькі до пари, раніше повідомляли The Telegraph, що вони також планують кілька “веселих” телесеріалів.

“Більше уваги приділятиметься вигаданому, сценарному контенту. Це будуть ромкоми, веселі та легкі програми”, — зазначають джерела.

Додають, що здебільшого пара виконуватиме роль виконавчого продюсера, що дозволить їм займатися іншими проєктами та благодійною діяльністю.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

25 лютого в Україні відзначають 153 роки від дня народження письменниці Лесі Українки.

Минулого року за Програмою медичних гарантій безоплатне лікування інфаркту отримали майже 41 тисяча пацієнтів.