Путін зніс резиденцію в Сочі через українські дрони – росЗМІ

Джерело: розслідування російського видання “Проект”

За 24 роки на посаді президента РФ Володимир Путін обріс розкішним побутом, звичками та традиціями. І парадокс: він розв’язав війну, яка стала цим звичкам шкодити. Тепер глава РФ втратив можливість літати на Чорне море і навіть залишився без будинку, який дуже любив.

У резиденції очільника Кремля в Сочі знесли головну будівлю, оскільки Путін нібито став боятися відвідувати курорт після атак українських дронів.

Так, “Бочаров ручей” виконує функції офіційної резиденції глави РФ з 1991 року.

Водночас знесення будівлі в резиденції розпочалося у лютому, а завершилося в березні. Нині на її місці котлован, а поряд працює будівельна техніка.

скріншот (УП)

Водночас 6 березня 2024 року у Сочі приїжджав глава Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі, з яким Путін проводив зустріч в іншій будівлі “Бочаров ручей-2”.

Журналісти акцентували, що Путін не був у Сочі та сусідніх містах вже сім місяців, що є рекордом за останні десять років. Також цьогоріч глава Кремля порушив давню традицію – зустрічати на чорноморському узбережжі день народження ймовірної коханки Аліни Кабаєвої.

Як припускають розслідувачі, причиною змін є страх російського президента перед українськими БпЛА, котрі вже кілька разів атакували місто і пошкодили вертолітний майданчик аеропорту.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.