Письменниця Джоан Роулінг видалила 27 твітів після позову алжирської боксерки Іман Хеліф
Джерело: американський громадський активіст Тревіс Екерс
Британська письменниця, авторка серії романів про Гаррі Поттера Джоан Роулінг видалила 27 дописів зі своєї сторінки в соцмережі X і впродовж майже двох тижнів не публікувала нових. Це відбулося невдовзі після появи інформації про позов щодо кіберпереслідування, який подала алжирська боксерка Іман Хеліф.
“Джоан Роулінг видалила 27 твітів відтоді, як її ім’я згадали в судовому позові, який подала олімпійська чемпіонка з боксу Іман Хеліф. Також Роулінг не публікувала твіти протягом 13 днів”, – зазначив він.
Раніше володарка золотої медалі з боксу Олімпіади-2024 Іман Хеліф заявила, що їй довелося мати справу з хвилею знущань у мережі після безпідставних звинувачень у тому, що вона – “біологічний чоловік”.
“Поки вона змагалася на Олімпійських іграх, за межами рингу проходив шалений шторм. За все моє життя я не бачив нічого настільки огидного. Вона така розумна і має дивовижну мотивацію. [Її перемога] відчувалася найприємнішим досягненням за мою кар’єру тренера”, – прокоментував наставник спортсменки Педро Діас.
Попри те, що Міжнародний олімпійський комітет висловив спортсменці підтримку, публічні особи, серед яких були Джоан Роулінг, Ілон Маск і Дональд Трамп, різко розкритикували її.
Зокрема британська письменниця звинуватила олімпійську чемпіонку в тому, що боксерка “насолоджується стражданнями жінки, яку він (йдеться про те, що алжирка нібито чоловік за статтю – ред.) щойно вдарив по голові”.
Згодом адвокат чемпіонки Набіль Буді повідомив про звернення до суду з позовом про кіберпереслідування, в якому згадали Роулінг і Маска.
- Французькій владі подали кримінальну скаргу через кібербулінг алжирської олімпійської чемпіонки Іман Хеліф. До цього позову потрапили імена відомих особистостей, серед яких – Джоан Роулінг, Ілон Маск та Дональд Трамп.
Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.
Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.
Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.
У заповіднику Пана, що в центральному індійському штаті Мадг’я-Прадеш, померла найстаріша в Азії слониха Ватсала, якій було понад 100 років, що майже вдвічі перевищує середню тривалість життя азійських слонів.