Quest Pistols виступили на Балі, де були присутні росіяни — блогер

Джерело: український блогер Богдан Беспалов на YouTube-каналі “BespaLOVmedia”

Гурт Quest Pistols провів виступ на приватній вечірці на Балі. Під час нього були присутні й росіяни.

Блогер зазначив, що фронтмен Антон Савлепов виїжджає за кордон і мешкає у Польщі зі своєю дівчиною. Він знайшов Insta Stories, де відвідувачі вечірки поширили фрагменти виступу музикантів, зокрема їх публікувала дружина одеського діджея Proshe.

Гурт може виїжджати за кордон під приводом культурного представлення нашої країни за кордоном та зборів коштів на підтримку ЗСУ.

Валерія Проше додала до своїх “сторіс” інше відео з виступом Quest Pistols – із профілю Роксани Геллер. Блогер перейшов на акаунт цієї жінки й виявив, що вона – росіянка, яка публікувала чимало фото з Москви.

Фото: Instagram / Роксана Геллер

“Якщо більш детально вивчити цей захід, на якому виступає Quest Pistols в той час, коли в країні – повномасштабне вторгнення, розважаючись на Балі, де повно росіян, ми можемо сміливо говорити про те, що на цьому заході було немало “хороших русскіх”. Тобто виходить, що гурт Quest Pistols задля того, аби збагатитись, виступає для хороших русскіх, а заявляє, що виступають на підтримку ЗСУ”, – підсумував Беспалов.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.