Рада безпеки ООН відхилила російську резолюцію щодо ХАМАС
Джерело: The Telegraph
Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй у понеділок, 16 жовтня, проголосувала за відхилення спроб Росії прийняти резолюцію, яка б засуджувала вбивства мирних жителів та не звинувачувала б ХАМАС у звірствах, скоєних в Ізраїлі.
У проєкті резолюції містився б заклик до “негайного, тривалого і повністю дотриманого гуманітарного припинення вогню” та засудження “будь-якого насильства та бойових дій, спрямованих проти цивільних осіб, і всіх актів тероризму”.
Голосуючи проти пропозиції, посол Великої Британії Барбара Вудворд сказала, що для цієї ради було б “несумлінно ігнорувати найбільший теракт в історії Ізраїлю”.
Лише чотири країни приєдналися до Росії в голосуванні за резолюцію — Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Мозамбік і Габон.
США, Франція та Японія приєдналися до Великої Британії у відхиленні, тоді як інші шість країн утрималися.
- Ретельно спланована багаторічна кампанія обману дозволила терористичному угрупованню ХАМАС застати Ізраїль зненацька своїм нападом.
- Напад на Ізраїль з боку палестинського угруповання ХАМАС 7 жовтня може стати одним з найбільших провалів ізраїльської розвідки з часів війни Судного дня 1973 року.
- Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк заявив, що ізраїльські війська завдали авіаударів по школах і великих житлових будинках у Газі, що призвело до жертв серед цивільного населення.
- Заступник голови політбюро ХАМАС Муса Абу Марзук висловив “вдячність” РФ, зауваживши, що Москва “не дозволила США та Ізраїлю просунути резолюцію” під час засідання Ради безпеки ООН.
В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.
У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.
У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.
Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.