Рада прийняла Заяву до десятої річниці початку Євромайдану та Революції Гідності

Джерело: народний депутат України Ярослав Железняк

Сьогодні, 21 листопада, парламент прийняв заяву у зв’язку з десятою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності.

“Верховна Рада України наголошує на незворотності трансформації України для виконання всіх вимог, необхідних для набуття нею повноправного членства в Європейському Союзі і НАТО. Членство України в Європейському Союзі і НАТО стане найкращою даниною пам’яті учасникам Революції Гідності та воїнам, які загинули в боротьбі з маріонетковим режимом В. Януковича і російським нацистським тоталітарним режимом”, – написав Железняк.

За це проголосувало 327 нардепів.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

  • Президентка Молдови Мая Санду у вівторок, 21 листопада, прибула до Києва.
  • Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у вівторок, 21 листопада, прибув до Києва з неоголошеним візитом.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.