Ракетний удар по Чернігову: у місті оголосили триденну жалобу
Джерело: виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако у Telegram
У Чернігові оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару росіян по місту.
“У зв‘язку з терористичною атакою РФ на Чернігів 19-21 серпня оголошено днями жалоби”, – повідомив Олександр Ломако.
Зазначимо, що сьогодні російські окупаційні війська завдали ракетного удару по центру Чернігова.
Станом на 14:30 кількість загиблих унаслідок ракетного удару росіян по Чернігову зросла до 7. Серед загиблих – 6-річна дівчинка.
За даними Клименка, шостою жертвою окупантів у Чернігові стала 6-річна дівчинка: поліціянти намагались надати їй допомогу, однак вона загинула. Матір дівчинки у важкому стані.
Згодом було виявлено тіло ще однієї загиблої. Жінка на цей час невпізнана.
Кількість поранених зросла до 90 осіб, серед яких 12 дітей та 10 поліціянтів. 25 осіб госпіталізували.
Серед поранених 12-річна дівчинка: вона у важкому стані. Її терміново везуть реанімобілем до Києва.
Міністр також повідомив, що окупанти вдарили ракетою по будинку культури.
- 19 серпня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по центру Чернігова. Згодом стало відомо, що саме сьогодні тут відбувалась виставка дронів. Водночас за даними організаторки виставки, громадської діячки та волонтерки Марії Берлінської, про місце та час виставки знала обмежена кількість осіб.
Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.