Ракетний удар по Харкову: рятувальники знайшли тіло загиблої жінки

Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Сьогодні, 6 жовтня, російська армія завдала ракетного удару по Харкову. Відомо про 2 загиблих – 10-річного хлопчика та його 68-річну бабусю.

Вранці ворог завдав 2 ракетні удари, попередньо ракетами типу “Іскандер”, по Харкову. Одна з ракет влучила у проїзну частину, у сусідніх будинках вибито вікна. Друга ракета влучила у 3-поверховий житловий будинок, сталася пожежа.

“На місці влучання російської ракети в житловий будинок у Харкові рятувальники знайшли тіло 68-річної загиблої жінки – бабусі загиблого 10-річного хлопчика та його пораненого 11-місячного брата”, – йдеться у дописі.

Станом на 12:40 відомо про 28 постраждалих. Роботи з розбору завалів тривають.

  • Сьогодні, 6 жовтня, близько 7 години ранку росіяни завдали удару по обласному центру Харкова, внаслідок чого загинув 10-річний хлопчик.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.