Рейтинг Байдена досяг рекордно низького рівня – опитування

Джерело: The Hill

Результати опитування Університету Монмута показали, що рейтинг схвалення діяльності президента США Джо Байдена досяг рекордно низького рівня. Зокрема лише 34% схвалюють його роботу в Білому домі.

Натомість 61% респондентів сказали, що не схвалюють роботу американського лідера.

За даними видання, лише троє з 10 опитаних американців сказали, що Байден приділяє достатньо уваги найважливішим для них питанням.

При цьому 68% наголосили, що вони не схвалюють результативність його дій щодо інфляції, 69% незадоволені імміграційною політикою, а 54% не схвалюють його дії щодо зміни клімату.

Окрім того, 53% респондентів незадоволені діями чинного президента щодо боротьби із безробіттям. Ще 52% не схвалюють його роботу щодо транспортної та енергетичної інфраструктури.

Згідно з результатами опитування, серед демократів лише 50% схвалюють ефективність вирішення Байденом питань імміграції і 62% задоволені тим, як він справляється з інфляцією.

Опитування проводилося з 30 листопада по 4 грудня і охопило 803 дорослих. Похибка становить 4,8 відсоткових пункти.

У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.