Репер 6ix9ine вийшов із в’язниці з діамантами та похизувався автографом диктатора Мадуро

Джерело: New York Post.

Епатажний репер Tekashi 6ix9ine знову опинився в центрі медійної уваги після свого звільнення з федеральної в’язниці Metropolitan Detention Center (MDC) у Брукліні в п’ятницю вранці. Одразу після виходу на волю 29-річний виконавець, чиє справжнє ім’я Даніель Ернандес, оприлюднив відео, де продемонстрував незвичний трофей – іграшку Губка Боб із підписом ексдиктатора Венесуели Ніколаса Мадуро.

“Дивіться, Мадуро підписав це. Мадуро, друге квітня, Венесуела назавжди”, –не приховуючи захвату продемонтрував на камеру ляльку репер.

Варто нагадати, що Мадуро перебуває в цій же в’язниці з січня, коли його схопили в Каракасі та висунули звинувачення в торгівлі наркотиками.

Репер 6ix9ine вийшов із в’язниці з діамантами та похизувався автографом диктатора Мадуро.

Водночас Ернандес повернувся до в’язниці на початку року після того, як порушив умови свого умовного терміну. Йому інкримінували напад на людину та зберігання наркотичних речовин. Проте цей термін виявився коротким, і вже на світанку в п’ятницю юристи підтвердили його звільнення.

Повернення у статус вільної людини репер відзначив із притаманним йому розмахом. Прямо біля виходу із закладу йому подарували прикрасу вагою понад два кілограми з майже 400-каратними діамантами. Сам Tekashi у своєму Instagram стверджує, що цей аксесуар коштує понад 2 мільйони доларів.

“Щойно з федеральної тюрми, 2 200 000 доларів на моїй шиї. БОГ ВЕЛИКИЙ. МІЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ. МАДУРО ПІДПИСАВ МОГО ТЮРЕМНОГО ГУБКУ9АЙНА”, – написав артист у соцмережах.

Варто зазначити, що в’язниця MDC відома своїм списком “зіркових” ув’язнених, серед яких були Шон “Дідді” Комбс, R. Kelly та Джеффрі Епштейн. Тепер цей список поповнив і Ніколас Мадуро разом із дружиною, які очікують суду в США.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.

У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.

Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.