Репер Drake робить перерву в музиці, аби зосередитися на здоров’ї

Джерело: Hypebeast

Канадський репер Drake оголосив, що бере перерву в музичній кар’єрі, пояснивши, що йому потрібно зосередитися на своєму здоров’ї в першу чергу.

Через кілька годин після виходу свого нового альбому For All The Dogs володар кількох “Ґреммі” заявив, що вже багато років має проблеми зі шлунком.

Я, ймовірно, деякий час не буду займатися музикою, якщо чесно. Може рік чи що. Можливо, трохи довше. Мені потрібно зосередитися на своєму здоров’ї, перш за все — і я скоро про це розповім, — повідомив він у своєму радіошоу.

Кілька майбутніх виступів було відкладено після його оголошення.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 20.00 28 травня щодо російського вторгнення. Кількість бойових зіткнень зросла до 108. На даний час бої ще тривають на 18 ділянках. Найбільш напруженою ситуація залишається на Покровському напрямку. Сили оборони стримують натиск і дають рішучу відсіч  загарбникам.

28 травня президент Володимир Зеленський прибув до Португалії. У межах візиту планується підписання двосторонньої безпекової угоди.

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо у вівторок, 28 травня, підписали двосторонню угоду про співробітництво у сфері безпеки.

У декларації “Підтримувати Україну до перемоги” Парламентської асамблеї НАТО від 27 травня зазначили, що лідери Альянсу мають підтвердити свою тверду відданість гарантіям колективної безпеки на Вашингтонському саміті в липні та надіслати чіткий сигнал про те, що Україна на шляху до членства.