Мікрофон, яким реперка Cardi B кинула в глядача, продадуть на благодійному аукціоні

Джерело: Hypebeast

Мікрофон, яким Cardi B кинула в глядача під час свого недавнього концерту у Лас-Вегасі, зараз продається на благодійному аукціоні.

Реперку Cardi B під час її концерту один з відвідувачів облив напоєм, а вона у відповідь пожбурила у нього свій мікрофон.

Цей мікрофон зараз продає на аукціоні аудіовиробнича компанія The Wave, яка того дня постачала звукову систему для Drai’s. Власник Скотт Фішер пояснив, що мікрофон все ще в робочому стані.

Він коштує 1000 доларів США. Спочатку цей мікрофон виставили на eBay за 500 доларів, але зараз його ставка становить 97 300 доларів. 

Фішер зазначає, що отримані кошти будуть розділені для Wounded Warrior Project і Friendship Circle Las Vegas, останній з яких зосереджений на допомозі підліткам і молодим людям з особливими потребами.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.