РФ вдарила балістикою по Одесі: четверо людей поранено (фото)

Джерело: Повітряні силиСили оборони ПівдняСили оборони Півдня

21 квітня після оголошення повітряної тривоги в південних та східних областях України — в Одесі пролунав вибух. Було зафіксовано загрозу балістичного ракетного удару з території Криму.

Фото: Сили оборони півдня України

Військове командування уточнило, що удар був завданий по транспортно-логістичному об’єкту припортової інфраструктури, проте деталей про влучання не надали. Утім зазначено, що внаслідок вибухової хвилі та уламків ракети постраждали приватні будинки.

Фото: Сили оборони півдня України

Місцева влада підтвердила, що внаслідок ракетного удару четверо людей зазнали поранень, серед них три чоловіки та одна жінка. Нині триває з’ясування всіх обставин інциденту, а постраждалим надається необхідна медична допомога.

Фото: Сили оборони півдня України

Фото: Сили оборони півдня України

Фото: Сили оборони півдня України

Фото: Сили оборони півдня України

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.