РФ вдарила по двох ГЕС України: є пошкодження
Джерело: Укргідроенерго
Вночі 1 червня російські окупаційні війська вдарили по двох гідроелектростанціях України.
Окрім влучання у самі ГЕС, ворожі ракети також поцілили по інфраструктурі поруч з гідроелектростанціями.
“Критичні пошкодження обладнання. Гідроенергетики працюють над ліквідацією наслідків”, – мовиться у повідомленні.
В Укргідроенерго нагадали, що від початку повномасштабної війни Росія знищила Каховську ГЕС, а також випустила понад 110 ракет по всіх ГЕС та ГАЕС країни.
Зауважимо, що цієї ночі росіяни масовано, ракетами та дронами, атакували Україну. Зокрема пошкоджено об’єкти енергосистеми у п’яти областях, серед яких дві ТЕС.
- Під час масованої ракетної атаки вночі 1 червня, російські ракети поцілили у три об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності