РФ вдарила по двох ГЕС України: є пошкодження
Джерело: Укргідроенерго
Вночі 1 червня російські окупаційні війська вдарили по двох гідроелектростанціях України.
Окрім влучання у самі ГЕС, ворожі ракети також поцілили по інфраструктурі поруч з гідроелектростанціями.
“Критичні пошкодження обладнання. Гідроенергетики працюють над ліквідацією наслідків”, – мовиться у повідомленні.
В Укргідроенерго нагадали, що від початку повномасштабної війни Росія знищила Каховську ГЕС, а також випустила понад 110 ракет по всіх ГЕС та ГАЕС країни.
Зауважимо, що цієї ночі росіяни масовано, ракетами та дронами, атакували Україну. Зокрема пошкоджено об’єкти енергосистеми у п’яти областях, серед яких дві ТЕС.
- Під час масованої ракетної атаки вночі 1 червня, російські ракети поцілили у три об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.
З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.
Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
США уклали з Казахстаном угоду щодо доступу до одного з найбільших нерозроблених родовищ вольфраму у світі. Водночас серед інвесторів, які можуть виграти від проєкту, є структури, пов’язані із синами Дональда Трампа.