РФ вдарила по двох ГЕС України: є пошкодження
Джерело: Укргідроенерго
Вночі 1 червня російські окупаційні війська вдарили по двох гідроелектростанціях України.
Окрім влучання у самі ГЕС, ворожі ракети також поцілили по інфраструктурі поруч з гідроелектростанціями.
“Критичні пошкодження обладнання. Гідроенергетики працюють над ліквідацією наслідків”, – мовиться у повідомленні.
В Укргідроенерго нагадали, що від початку повномасштабної війни Росія знищила Каховську ГЕС, а також випустила понад 110 ракет по всіх ГЕС та ГАЕС країни.
Зауважимо, що цієї ночі росіяни масовано, ракетами та дронами, атакували Україну. Зокрема пошкоджено об’єкти енергосистеми у п’яти областях, серед яких дві ТЕС.
- Під час масованої ракетної атаки вночі 1 червня, російські ракети поцілили у три об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
У Росії з нового навчального року частку початкової військової підготовки в шкільному предметі “Основы безопасности и защиты Родины” збільшать до 50%.
Російські окупанти атакували Дружківку, що на Донеччині, трьома авіабомбами ФАБ-250. Унаслідок удару загинула жінка, ще чотири людини поранені.
Продюсер британського телеканалу Sky News в Україні Азад Сафаров заявив, що у березні 2025 року поблизу Добропілля невідомий розстріляв автомобіль водійки знімальної групи біля командно-спостережного пункту 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. За його словами, жінка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю.
У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.
Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.