РФ вдарила по двох ГЕС України: є пошкодження

Джерело: Укргідроенерго

Вночі 1 червня російські окупаційні війська вдарили по двох гідроелектростанціях України.

Окрім влучання у самі ГЕС, ворожі ракети також поцілили по інфраструктурі поруч з гідроелектростанціями.

“Критичні пошкодження обладнання. Гідроенергетики працюють над ліквідацією наслідків”, – мовиться у повідомленні.

В Укргідроенерго нагадали, що від початку повномасштабної війни Росія знищила Каховську ГЕС, а також випустила понад 110 ракет по всіх ГЕС та ГАЕС країни.

Зауважимо, що цієї ночі росіяни масовано, ракетами та дронами, атакували Україну. Зокрема пошкоджено об’єкти енергосистеми у п’яти областях, серед яких дві ТЕС.

Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий повідомив про звільнення чотирьох українських моряків, яких у квітні затримав Корпус вартових ісламської революції.

Унаслідок російської атаки по Нікополю на Дніпропетровщині, що сталася 23 червня, загинула 52-річна працівниця кіоску Ірина Коняєва.

Тайвань скорочує час реагування на можливий напад Китаю та перевіряє готовність армії до негайного переходу до бойових дій, заявив міністр оборони країни Веллінгтон Ку.

Ексміністра охорони навколишнього природного середовища часів експрезидента Віктора Януковича підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.