РФ влучили по новому відділеню «Охмадита» в Києві, де найважчі діти з усієї України (відео)

Джерело: глава ОПУ Андрій Єрмак, міський голова Віталій Кличко

Фото: Ігор Лаченков

Зранку 8 липня російські військові влучили по дитячій лікарні “Охмадит”. Пацієнтів дитячої лікарні евакуюють в комунальні лікарні міста.

В “Охмадиті” пошкоджено новий корпус, де знаходиться онкогематологічне відділення. Там перебувають найважчі діти з усієї України.

Фото: КМВА

За даними КМВА, кількість загиблих збільшилася з п’яти до щонайменше семи. Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків в п’яти районах.

Фото: Ігор Лаченков

Фото: Ігор Лаченков

Фото: Андрій Єрмак

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.