РФ знову атакувала Кривий Ріг: постраждало щонайменше п’ятеро осіб

Джерело: глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул

Вранці 28 серпня російські окупаційні війська вкотре атакували ракетою Кривий Ріг.

Вибухи у місті пролунали близько 10:45, після того, як було оголошено про загрозу застосування балістичної атаки зі сходу та повідомлення про ракету на Кривий Ріг.

За даними Вілкула, ворог знову поцілив по цивільному об’єкту інфраструктури.

“Швидкі забрали вже чотирьох людей до лікарні. Працюють усі екстрені та комунальні служби”, – написав він.

Водночас за даними Лисака, у місто поранено п’ятьох осіб – четверо чоловіків віком 29, 41, 44 та 60 років, яких ушпиталили. Також постраждала 54-річна жінка, яка лікуватиметься вдома.

“Коли Кривий Ріг у жалобі, ворог знову атакує. І вкотре цілить по цивільним. У місті пошкоджені інфраструктура та авто. Також сталося займання”, – написав очільник ДОВА.

Зауважмо, що уночі на 27 серпня російські війська влучили у готель в Кривому Розі. Раніше Повітряні сили ЗСУ повідомляли про загрозу застосування балістичного озброєння з Криму. Згодом моніторингові пабліки поінформували про балістичну ракету в напрямку міста.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.