РФ зосередила на Куп’янському напрямку 40 тисяч військових – ОСУВ «Хортиця»

Джерело: Ілля Євлаш в етері телемарафону

Начальник пресслужби ОСУВ “Хортиця” Ілля Євлаш повідомив, що російська армія зосередила на Куп’янському напрямку близько 40 тисяч особового складу.

Євлаш пояснив, що РФ підтягує резерви на цей напрямок, які потрібні для поповнення втрат ворожої армії. Він також додав, що просування російських військових на цьому напрямі немає.

Якщо ми говоримо про особовий склад, то це не означає, що всі ці 40 тисяч одночасно беруть участь на передній лінії зіткнення. Це загальна кількість, яка містить підрозділи забезпечення, тилові підрозділи, зв’язківців, медиків тощо.

Водночас Євлаш наголосив, що цю кількість не можна недооцінювати, проте українські оборонці стримують ворожий наступ вже досить тривалий час.

Раніше у Forbes повідомили, що РФ зібрала величезну армію для наступу на українське місто Куп’янськ. Згодом, коментуючи інформацію видання Forbes про наступ росіян на Куп’янському напрямку, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що Росії щодня використовує там весь арсенал зброї, але українські захисники мають ресурси для протистояння ворогу.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.