«Рівень ракетної загрози дуже високий», – ОК «Південь»
Повідомляє Оперативне командування “Південь” у Facebook
2 серпня ворог вивів у Чорне море підводний і надводний ракетоносії “Калібрів”. Загальний залп може становити 12 одиниць.
“Рівень ракетної загрози – дуже високий. Будьте пильні і свідомі. Дослухайтеся сигналів повітряної тривоги, переходьте в укриття. Сили оборони напоготові, але й наслідки бойової роботи можуть бути небезпечними”, – зазначили в ОК “Південь”.
- Українська розвідка підтвердила, що ліквідовано командира підводного човна “Краснодар” Чорноморського флоту МВФ РФ Сергія Ржицького у Краснодарі. Чоловік причетний до ракетних обстрілів України.
- Станом на 1 серпня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває сім ворожих кораблів, з них два носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп до 12 ракет.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Викладач Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Василенко заявив, що присутність іноземних військових в Україні може “покращити демографічну ситуацію”. Для цього він використав вислів, що українки “сексуально голодні”, а “іноземні миротворці” мають гроші.
Швейцарія ухвалила рішення приєднатися до 15-го пакету санкцій Європейського Союзу, спрямованого проти Росії через її військову агресію проти України. Крім того, санкції поширюються і на Білорусь у зв’язку із ситуацією в цій країні.
23 грудня в Україні введено графіки аварійних відключень електроенергії. Під час екстрених відключень стандартні графіки не застосовуються, а тривалість обмежень поки що невідома.