Різдво святкуватимуть 25 грудня: Верховна Рада офіційно змінила дати державних свят

Зображення: telegram/Ярослав Железняк

Джерело: нардеп Ярослав Железняк  та нардепка Ірина Геращенко.

Верховна Рада України змінила дати державних свят, відтепер Різдво Христове святкуватиметься 25 грудня.

Також внесені зміни передбачають, що 15 липня українці святкуватимуть День Української Державності (замість 28 липня), коли вшановують пам’ять державотворця князя Володимира Великого.

1 жовтня відзначатимуть День захисників і захисниць України (замість 14 жовтня), яке пов’язане з українськими військовими традиціями вшанування Дня Покрови Пресвятої Богородиці.

Однак, за інформацією Ярослава Железняка, у цьому році День Української Державності українці будуть відзначати ще 28 липня, оскільки закон підпишуть пізніше.

Зазначимо, що починаючи з 2023 року, Православна церква України відзначатиме Різдво 25 грудня. За перехід на новоюліанський календар проголосували єпископи на архієрейському соборі.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Сенатор США Рон Вайден заявив, що уряди стежать за користувачами смартфонів за допомогою push-сповіщень їхніх програм.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.