Родина Алена Делона відмовилась усипити собаку, з якою актор хотів бути похований

Фото: instagram.com/anouchkadelon/

Джерело: The Guardian

Ален Делон хотів, аби після його смерті його собаку Лубо – бельгійського малінуа – усипили та поховали поряд з ним. Однак родина актора відмовились виконати його бажання після обурення зоозахисників.

Ален Делон помер 18 серпня у віці 88 років. Раніше він висловлював бажання, аби його домашнього улюбленця після його смерті усипили і поклали з ним в одну могилу на кладовищі поруч з його будинком.

Однак це бажання покійної кінозірки викликало занепокоєння у захисників тварин. Вони зауважили, що Лубо здоровий собака і запропонували підшукати йому новий дім. Після цього рідні Делона заявили, що собака залишиться живим у їхній сім’ї.

Цю інформацію фонду Бріджит Бардо підтвердила донька актора Анушка Делон.

“Я щойно розмовляла з Анушкою Делон і вона сказала мені, що Лубо є частиною сім’ї і залишиться з ними. Собаку не усиплятимуть”, – сказала представниця фонду.

Одними з тих, хто закликав не усипляти собаку, став SPA – французька філія RSPCA (Королівське товариство захисту тварин від жорстокого поводження).

“Життя тварини не повинно залежати від життя людини. SPA з радістю забере собаку та знайде йому сім’ю”, – написали в організації.

У Франції немає закону, який би забороняв усипляти домашніх тварин, однак деякі ветеринари самі обирають, чи виконувати такі побажання власників.

Ален Делон ще на початку 1970-х років купив ділянку у лісовій місцевості поруч зі своїм будинком Ла-Брюлері в комуні Душі, що за понад 135 км від Парижа. Тут він влаштував собаче кладовище, де поховано щонайменше 35 його собак.

Згодом поруч актор побудував склеп та каплицю. Саме у цьому склепі, напроти собачого кладовища і хотів бути похованим Ален Делон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про війну в Україні, любов і життя – цитати Ален Делона

Саме на цьому місці діти кінозірки – 59-річний Ентоні, 33-річна Анушка та 30-річний Ален-Фаб’єн – оголосили про смерть батька. Собаку Лубо, якого Делон взяв з притулку у 2014 році, також згадали під час оголошення про смерть актора.

“Ален-Фаб’єн, Анушка, Ентоні, а також Лубо глибоко засмучені повідомленням про смерть свого батька”, – мовилось у заяві.

У 2018 році Ален Делон називав Лубо “своїм собакою у кінці життя”.

“Я люблю його, як дитину. У моєму житті було 50 собак, але з цією у мене особливі стосунки. Він сумує за мною, коли я не поруч. Якщо й помру раніше за нього, я попрошу ветеринара забрати нас разом. Він усипить його на моїх руках. Я краще зроблю так, аніж буду знати, що він дозволить собі померти на моїй могилі з такими стражданнями”, – сказав тоді актор.

Ще у 1996 році коли Делона запитали, у яку тварину він хотів би перевтілитись, він без роздумів відповів – у малінуа.

Ален Делон буде похований цього тижня у суворій конфіденційності. Перед смертю актор казав, що не хоче національних церемоній, але бажає, аби його поховали “як всіх інших”.

Щодня наші бійці на передовій зазнають важких поранень не лише під час боїв, а й через прицільні атаки ворога. Найпоширеніші з них – осколкові ураження, черепно-мозкові травми, ампутації та інші. Тож військовим часто потрібна невідкладна допомога, але дорога до лікарні може бути занадто довгою. Ба більше, звичайні лікарні не завжди гарантують безпеку, адже часто стають легкими мішенями для ворога.

Станом на 16:00 суботи, 2 листопада, від початку доби на фронті вже відбулося 107 бойових зіткнень.

Кемі Баденок стала новою лідеркою Консервативної партії, обійшовши конкурентів на голосуванні членів партії.

Поблизу німецького міста Магдебург, на автобані А2 загинув українець.

Перший медичний заклад Міністерства оборони отримав статус Центру реінтеграції для звільнених з полону військовослужбовців.