Rolls-Royce має намір скоротити 2500 робочих місць

Джерело: Bloomberg

Виробник реактивних двигунів Rolls-Royce повідомив про плани скоротити до 2500 робочих місць по всьому світу в межах корпоративної модернізації, яку проводить новий гендиректор компанії Туфан Ергінбілгіч.

Як розповіли в агентстві, в Rolls-Royce, що базується в англійському місті Дербі, не зізналися, де саме будуть проведені скорочення, але близько половини із 42 000 співробітників компанії працюють у Великій Британії.

Утім Ергінбілгіч пояснив, що звільнення покликані зробити компанію “більш оптимізованою та ефективною”. При цьому він зауважив, що майбутні скорочення усунуть дублювання та забезпечать економічну ефективність на останньому етапі “багаторічної трансформації” Rolls-Royce.

Водночас новий план модернізації включає створення нового підрозділу закупівель, який може вплинути на скорочення витрат і затримок у ланцюжку постачань.

Вказано, що в 2020 році компанія скоротила 9000 робочих місць у всьому світі, оскільки боролася із падінням кількості авіасполучень під час пандемії, викликаної COVID-19.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.