Російська армія укріплює оборону стратегічно важливого міста Токмак – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

За даними розвідки Сполученого Королівства, російські війська укріплюють оборону стратегічно важливого міста Токмак Запорізької області.

Як йдеться у звіті, російські підрозділи встановлюють довкола Токмака, розташованого приблизно за 16 кілометрів від нинішньої лінії фронту, додаткові блокпости та протитанкові укріплення, а також копають нові окопи в районі, який утримує 58-а загальновійськова армія РФ.

“Токмак готуються зробити стрижнем другої головної лінії оборони Росії”, – пояснили фахівці.

Водночас аналітики зауважили, що покращення оборони міста, ймовірно, вказує на все більше занепокоєння Росії тактичним проникненням українських військ через першу основну лінію оборони на півночі Запорізької області.

На Запорізькому напрямку прикордонник на псевдо “Бриз” за допомогою антидронової рушниці знешкодив три російські FPV-дрони.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.