Російська фігуристка Тетяна Навка використала у своєму льодовому шоу пісню Христини Соловій
Джерело: Христина Соловій
Тетяна Навка – російська фігуристка та дружина речника Кремля Дмитра Пєскова – використала для свого льодового шоу пісню “Тримай” української виконавиці Христини Соловій.
Співачка зауважила, що про крадіжку пісні їй повідомило чимало людей. Соловій додала, що це вже не вперше росіяни крадуть її твори.
“І йдеться не про крадіжку однієї пісні “Тримай”. Йдеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців. Я свідома того, що засудити винних буде нелегко”, – наголосила виконавиця.
Соловій звернулась до українців – зокрема й тих, що за кордоном – з проханням допомогти їй знайти та встановити осіб, причетних до створення шоу.
“Українська пісня – це зброя. І це той випадок, коли ми повинні обʼєднуватись, аби відборонити своє”, – резюмувала виконавиця.
Варто зауважити, що для шоу “Вечори на хуторі” пісню було переведено на російську мову. Під композицію виступала російська фігуристка Каміла Валієва.
- Американське видання The New York Times опублікувало анонс кулінарної статті, де назвали вареники “руськими пирогами”.
- Українська співачка Христина Соловій організувала благодійний концерт у Києві, аби зібрати кошти для допомоги нашим армійцям. Попри те, що у результаті вона зібрала понад 100 тисяч гривень, увагу низки користувачів соцмереж привернуло вбрання виконавиці — коротка сукня яскравого червоного кольору.
Сержант медичної роти 82-ї окремої десантно-штурмової бригади Юрій Бондар поділився спостереженнями щодо рівня підготовки солдатів з Північної Кореї, котрі беруть участь у війні проти України на боці Росії.
У 2025 році 23 із 31 країн НАТО планують витратити на оборону щонайменше 2% свого ВВП. У 2014 році таких держав-членів було лише три.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 12 січня. Загалом від початку цієї доби відбулося 124 бойових зіткнення.
У Генеральному консульстві України у Любліні 10 січня відбулося підписання контрактів другою групою громадян України, котрі проживають за кордоном, для проходження військової служби в лавах Українського легіону.
У 2023 році 328 американських компаній сплатили понад $1,2 млрд податків, попри міжнародний тиск.