The New York Times назвали вареники «руськими пирогами»: реакція користувачів та Клопотенка

Джерело: The New York Times

Американське видання The New York Times опублікувало анонс кулінарної статті, де назвали вареники “руськими пирогами”.

“За цим рецептом руські пироги з начинкою з картоплі та сиру можна  приготувати з продуктів, які є на кухні”, – йдеться в повідомленні.

Деяких користувачів обурило, що українські вареники назвали “руськими”:

“Це українські вареники і це не “руські пироги”. Так само, як і з борщем – цілком українською стравою”, – прокоментувала допис користувачка Victoria Voytsitska.

“Продовжуйте, і Бургер скоро теж буде “руським””, – зазначив користувач Denis Gursky.

“Пироги – це польська страва. А на фото це українські вареники. Обидва абсолютно НЕ руські! І, до речі, NYT це не перший раз, коли ви робите цю помилку. Можливо, вам краще підтвердити інформацію, яку ви публікуєте?” – зазначив Denys Nadtochyi.

Український ресторатор та кулінарний експерт Євген Клопотенко також відреагував на допис NYT.

“”Руські пироги” походить від слова Русь (Київська Русь – сучасна Україна). Так що їх ім’я підходить. Це українська національна страва. Але інша справа назва “росія”, бо вони її взяли від слова русь, тож вкрали в українців (як і багато іншого вкрали, це їхня національна традиція)”, – написав Клопотенко.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.