Російська православна церква закликала Аллу Пугачову вибачитися за її критику війни РФ

Джерело: The Associated Press

Російська православна церква в п’ятницю, 3 листопада, закликала співачку Аллу Пугачову вибачитися за її критику війни Росії в Україні.

Пугачова виїхала з РФ до Ізраїлю разом зі своїм чоловіком через кілька тижнів після того, як Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

У вересні 2022 року вона заявила, що російські солдати гинуть за “примарні цілі”, а Росія стала “ізгоєм”.

Вона також запропонувала владі назвати її “іноземним агентом”. Такий статус вже застосовано до її чоловіка, актора та гумориста Максима Галкіна.

Пугачова повернулася до Росії в травні цього року. Пізніше вона покинула країну, але, як повідомляють російські ЗМІ, цього тижня повернулася. Причина її виїзду з Ізраїлю не повідомляється.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.