Російські депутати пропонують сформувати у Москві корпус «Народних захисників» після атак БпЛА на столицю РФ

Джерело: російське пропагандистське видання “Говорит Москва

Після атак БпЛА на Москву російські депутати запропонували розпочати підготовку громадян, які б допомагали сусідам у випадку нових атак безпілотників. До корпусу “Народних захисників” пропонують залучити щонайменше 100 000 осіб.

Після того, як почастішали атаки БпЛА на Москву, депутати Держдуми РФ Дмитро Гусєв та Дмитро Кузнєцов провели зустріч з експертами у сфері оборонних технологій, щоб створити методи протидії подібним атакам.

На зустрічі було зауважено, що передові розробки для подавлення БпЛА зараз відправляють на передову військам РФ в Україні, проте депутати впевнені, що потрібно створити і захист тилу.

Для цього російський депутат Гусєв запропонував почати навчання громадян, які допомагатимуть сусідам у випадку чергової атаки дронів.

Зокрема він запропонував створити при місцевій владі Москви штаб захисту москвичів від БпЛА. За його словами, офіційні відомства працюють добре, проте загроза атак безпілотників потребує комплексних заходів та стратегічних рішень.

“Сформувати у Москві корпус “Народних захисників”. Нам потрібно щонайменше 100 000 містян (по два на кожен багатоквартирний будинок), які пройдуть навчання та зможуть організувати сусідів у випадку нових подібних атак”, – сказав Гусєв.

Він додав, що вони не чекатимуть, поки їхню пропозицію схвалить влада і готові вже розпочати навчання.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, внаслідок повномасштабної війни РФ проти України, понад 19 тисяч українських дітей примусово депортовано до Росії.