Російські генерали вважають, що до початку 2025 року буде проведено нову хвилю мобілізації

Джерело: The Moscow Times

Російські генерали висловили обурення через недостатню кількість людей, готових вступити у військові лави. У РФ висловили думку про необхідність нової мобілізації до початку 2025 року.

Попри величезні фінансові витрати, які влада Росії здійснює на оплату контрактникам за участь у війні проти України, інтерес до військової служби стає меншим. Варто додати, що, попри це, з боку ЗС РФ – величезна жива сила.

Для того, щоб уникнути негативного впливу на суспільство та убезпечити себе від обвинувачень у злочинах, депутати та чиновники шукають нові шляхи мобілізації. Зокрема вони стали залучати до військової служби осіб, підозрюваних у правопорушеннях (але не засуджених), неплатників боргів, безхатьків тощо.

Як прихильники, так і противники війни у РФ вважають, що без нової мобілізації “ситуацію” не вдасться врегулювати до кінця року.

Згідно з джерелами Financial Times, близькими до керівництва російських збройних сил, владі доведеться шукати інші способи поповнення армії, оскільки креативні методи вербування можуть виявитися недостатніми. Незабаром може знадобитися нова часткова мобілізація, щоб зберегти перевагу на полі бою. Без цього навіть велика наступальна операція цього літа стане неможливою.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.