Російські окупанти продовжують розміщувати свою техніку на території житлової забудови – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях України росіяни продовжують розташовувати свою військову техніку на території житлової забудови.

Таким чином окупанти намагаються використовувати цивільне населення як “живий щит” та прикриватися місцевими жителями.

Відтак, окупаційні війська традиційно розміщують свою військову техніку у районах зі щільною житловою забудовою.

У ЦНС нагадали, що раніше фіксувалися випадки розміщення росіянами свого особового складу у школах та дитсадках, а також перетворення цивільних лікарень захоплених районів у військові шпиталі.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.