Російські окупанти влучили у ТЕЦ, яка живить Харків – Терехов

Джерело: Ігор Терехов журналістам видання “Об’єктив”

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що внаслідок сьогоднішньої російської атаки окупанти влучили у теплоелектроцентраль, яка живить Харків.

“Дуже вагомі наслідки. Зруйновано вкотре енергетичну систему. Були влучання в ТЕЦ, яка знаходиться в Харківській області, але від неї йде заживлення Харкова. Крім цього, атаковано трансформаторну підстанцію, вона не існує більше”, – розповів мер Харкова.

За його словами, Офіс президента та інші міста й області України надають Харкову генератори та пальне, щоб допомогти вистояти в умовах регулярних російських атак на об’єкти енергоінфраструктури.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів.

В Офісі президента прокоментували черговий масований обстріл України та повідомили, де ситуація найважча.

Кулеба зазначив, що ціллю ворога вкотре стала енергетична інфраструктура України. Десятки дронів та ракет пошкодили енергооб’єкти на Львівщині, Київщині, Запоріжжя та Харківщині.

Саме на Харківщині, наголосив посадовець, найважча ситуація.

“Найскладніша ситуація в Харківській області. Там більше 10 ракетних ударів лише по місту. Країна-терорист намагається знищити інфраструктуру Харкова та залишити місто в темряві. Наразі вже є перебої з електрикою в області – більше 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання”, – повідомив він.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.

Співробітник ФСБ РФ Сергій Лєбєдєв завербував військового, який перебував у Львові. Чоловік мав виконувати різні завдання, але вирішив залучити до завдання свою жінку, яка у результаті звернулася до поліції через його дії.