Збитки довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становлять майже 450 млрд грн

Джерело: Міндовкілля

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив, що збитки довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становлять майже 450 мільярдів гривень.

“На сьогодні за даними Державна екологічна інспекція України, шкода довкіллю Харківщини через постійні російські обстріли становить вже майже 450 млрд гривень”, – зазначив Руслан Стрілець.

Міністр вкотре нагадав, що на вебресурсі Міндовкілля “ЕкоЗагроза” 24/7 доступні достовірні дані про стан довкілля. Там є вся важлива екологічна інформація: від показників забруднення води, повітря до сповіщень про повітряні тривоги, хімічну небезпеку та інструкції на випадок екологічних надзвичайних ситуацій.

Раніше заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександр Краснолуцький повідомив, що в Україні вже утворилося понад 600 тисяч тонн відходів руйнувань.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.