Російські війська атакували Київ: є постраждалі

Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко

Зранку 6 квітня російські війська атакували Київ, внаслідок чого в Дарницькому, Солом’янському та Оболонському районах столиці зафіксовані влучання, спалахнули пожежі, відомо про щонайменше трьох постраждалих.

“Виклик медиків у Дарницький район столиці. Бригада прямує на місце”, – написав він.

Згодом Віталій Кличко додав, що зафіксований виклик медиків в Оболонському районі.

“Також виклик медиків в Оболонський район міста. Бригада прямує”, – йдеться у дописі.

“Внаслідок ворожої атаки зафіксовано займання у Дарницькому та Оболонському районах. На місце прямують рятувальники”, – поінформував очільник КМВА Тимур Ткаченко.

За інформацією Віталія Кличка, сталося падіння уламків у двох місцях в Оболонському районі столиці на території нежитлової забудови.

Згодом міський голова повідомив, що влучання також у Солом’янському районі Києва, є постраждалі в Дарницькому районі.

“Внаслідок ракетної атаки на столицю в місті сталися пожежі в нежитловій забудові в Оболонському, Дарницькому, Соломʼянському районах. У Дарницькому районі троє постраждалих. Також пошкоджені 8 автівок. Рятувальники ліквідовують наслідки атаки”, – зазначив він.

Кличко додав, що в Оболонському районі, де внаслідок ворожої атаки сталася пожежа в офісному центрі, відбулося часткове руйнування будівлі.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.