Російські війська вдарили по Запоріжжю: зруйновано аеропорт

Джерело: Муса Магомедов/Facebook

Вдень 26 травня російські війська атакували аеропорт у Запоріжжі. Внаслідок ворожого удару будівлю майже повністю зруйновано.

Повітряну тривогу у Запорізькій області оголосили о 15:27. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров попередив про загрозу застосування росіянами авіаційних керованих ракет Х-59.

Фото наслідків обстрілу опублікував народний депутат Муса Магомедов.

Як же я ненавиджу цих п@дарів росіян, черговий аеропорт-красень розвалили, цього разу в Запоріжжі. Горите ви в пеклі. В окремому… для тих хто знищує наші аеропорти, ворота свободи, точно є окреме персональне пекло.
Відбудуємо, бл@ді, та помстимося за них теж. За донецький, за луганський, за запорізький…, – написав нардеп.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.