Російські воєнкори занепокоєні відсутністю підкріплень та ротацій військ РФ у Запорізькій області – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

Українські військові продовжують наступальні дії поблизу Роботиного у Запорізькій області, що викликає занепокоєння у російських воєнкорів.

Згідно з даними звіту ISW, протягом минулої доби, 25 серпня, ЗСУ просунулись поблизу Роботиного, після чого воєнкорки РФ висловили занепокоєння російськими силами.

Зокрема вони скаржились на відсутність підкріплення та ротації окупантів у цьому районі.

Один з воєнкорів стверджував, що багато російських військових, які розташовані під Роботиним, воюють там від початку українського контрнаступу і їм не вистачає додаткових підкріплень на передовій.

  • Українські воїни продовжують наступ на Мелітопольському та Бахмутському напрямках. Окупанти намагаються атакувати на Донеччині.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.