Російський Санкт-Петербург атакував БпЛА

Джерело: російське видання “Фонтанка

Вночі 31 січня російський Санкт-Петербург атакував безпілотник. Силами ППО його збили над територією заводу “Невский мазут”.

За даними видання, ближче до ранку мешканці Санкт-Петербурга почали повідомляти про вибухи у різних районах міста. Щобільше, в аеропорту “Пулково” будо введено план “Килим” у період з 03:53 по 05:11.

Згодом стало відомо, що над Петербургом збивали безпілотник за допомогою С-400. Дрон було підбито, однак він долетів до території заводу “Невський мазут”, де і впав.

Попередньо, внаслідок падіння не виникло масштабних займань, а три порожні цистерни швидко погасили.

Також, попередньо, обійшлось без постраждалих. Пошкоджено декілька автомобілів на території заводу.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.