Російським солдатам доставляють важкі наркотики в окопи в Україні – звіт

Джерело: Insider

Мефедрон, амфетаміни та альфа-PVP є одними з важких наркотичних речовин, які отримують російські солдати на передовій, повідомляє російське інформаційне видання “Верстка”.

Видання цитувало інтерв’ю з десятками військових і жителів окупованої Росією території України.

“Це як у Лас-Вегасі”, – сказав виданню один неназваний солдат.

Військовий, який сам постійно вживає наркотики, розповів, що всі знають про те, що їхні солдати також вживають наркотики в окопах, але “нікого це не хвилює”. Він додав, що більшість окупантів вживають наркотики “від нудьги”.

Це не перший випадок, коли повідомляють про вживання наркотиків серед російських військових.

У травневому звіті британський аналітичний центр Royal United Service Institute заявив, що російські солдати на полі бою часто перебувають “під впливом амфетамінів або інших наркотичних речовин”.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.