Росія готова до ризику завдання ударів поблизу території НАТО – британська розвідка

Джерело: Twitter міноборони Великої Британії

Британські розвідники, проаналізувавши останні атаки РФ на українські порти зауважили, що, імовірно, Росія готова до ризику завдання ударів по територіях України, які межують з державами-членами НАТО.

Фахівці нагадали, що за останні два тижні війська РФ завдали низку ударів по портах України у річці Дунай, використовуючи іранські ударні БпЛА.

Імовірно, додали розвідники, таким чином Росія намагається змусити міжнародну спільноту припинити торгівлю через ці порти.

Також у розвідці зауважили, що БпЛА вразили цілі за 200 метрів від українсько-румунського кордону.

“Це свідчить про те, що Росія розвинула готовність до ризику для завдання ударів поблизу території НАТО”, – вважають експерти.

На думку розвідників Великої Британії, найімовірніше, що Росія продовжить завдати ударів по портах у річці Дунай безпілотниками, вважаючи, що це несе менший ризик, аніж удари крилатими ракетами, оскільки РФ вважає, що БпЛА є більш точними і мають менші боєголовки, у порівнянні з ракетами.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.