Росія може посилити інтенсивність наступу на Куп’янсько-Лиманському напрямку протягом двох місяців – британська розвідка

Джерело: міноборони Великої Британії

У британській розвідці оцінили ситуацію на фронті та припускають, що протягом двох місяців російські окупаційні війська можуть посилити наступ на Куп’янсько-Лиманському напрямку.

Фахівці зауважили, що ЗСУ тиснуть на окупантів у Бахмуті та на півдні. Водночас війська РФ здійснюють невеликі атаки на північному сході, на ділянці Куп’янськ-Лиман, і здійснили деякі обмежені локальні наступи.

На думку експертів, оскільки Україна починає домінувати на півдні, Росія спробує відновити інціативу на інших напрямках. Одним з них є Куп’янсько-Лиманський.

“Існує реалістична можливість, що Росія збільшить інтенсивність своїх наступальних зусиль на напрямку Куп’янсько-Лиманському протягом наступних двох місяців, ймовірно, з метою просування на захід до річки Оскіл і створення буферної зони навколо Луганської області”, – вважають у розвідці.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.