Росія передала ХАМАСу захоплену в Україні іноземну зброю з метою дискредитації — ГУР

Джерело: Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook

Українська розвідка заявила, що Росія передала бойовикам ХАМАСу захоплену в Україні іноземну зброю. РФ має намір використати цю інформацію для нібито “викривальних публікацій” та так званих “розслідувань” у західних ЗМІ з метою дискредитації ЗСУ.

За даними ГУР, Москва хоче звинуватити Сили оборони України у буцімто продажу західної зброї терористам на регулярній основі.

“Для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви”, – заявили у розвідці.

Метою подібної провокації є спроби припинити надання допомоги Україні.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.