Росія та Індія проводять спільні військово-морські навчання

Джерело: The Telegraph

У Міноборони РФ повідомили, що Росія та Індія проводять спільні військово-морські навчання в Бенгальській затоці.

Навчання триватимуть до середи, 22 листопада, у них беруть участь кораблі Тихоокеанського флоту РФ.

Відомо, що Росія намагається збільшити свою присутність у регіоні і минулого тижня провела навчання з М’янмою.

Також відомо, що Індія не ввела санкцій проти Росії через війну в Україні, а США раніше висловлювали занепокоєння щодо можливості спільних військово-морських навчань.

Глава МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи для конфіскації заморожених російських активів і витрати їх на відновлення України.

У соцмережах українці розкритикували нещодавно встановлений у Києві пам’ятнику загиблому Герою України Олександру Мацієвському – через надто реалістичну воскову фігуру воїна та місце розташування.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинили роботу. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків – фактично із 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.