Росія заборонила в’їзд 54 громадянам Великої Британії

Джерело: Reuters

18 серпня Росія заборонила в’їзд 54 громадянам Великої Британії, включно із прокурором Міжнародного кримінального суду Карімом Ханом.

Нагадаємо, що в березні Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, звинувативши його у воєнному злочині у вигляді незаконній депортації сотень дітей з України.

Росія також заборонила в’їзд міністерці оборони Великої Британії Аннабель Голді, а також ряду кореспондентів BBC, Guardian і Daily Telegraph.

Міністерство РФ заявило, що продовжить розширювати цей список у відповідь на західні санкції.

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.