«Росія=лайно»: в Польщі демонстранти викинули дві тонни гною біля будинку посла РФ

Джерело: Sky News

На знак протесту до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну демонстранти викинули дві тонни гною біля будинку посла Росії в Польщі. 

Купу гною активісти накрили закривавленим російським прапором із літерою “Z” та встромили туди табличку з написом “Росія = лайно! Ми не хочемо вас у ЄС! Геть!”.

Посол Росії живе в містечку Констанцин-Єзьорна поблизу Варшави.

“Ми хотіли чіткого сигналу польській владі та Європейському Союзу. Давно пора вислати російських дипломатів з нашої країни”, — сказав протестувальник Домінік.

В інших частинах міста о 6 ранку за місцевим часом інші протестувальники ввімкнули звуки сирени, пострілів та вибухів біля будівлі, де проживають російські дипломати. 

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.