Росіянам вдалося закріпитися на Сумщині після відходу ЗСУ з Курської області – DeepState
Джерело: DeepState
Окупаційні війська просунулися в районах Біловодів (Сумська область), Кам’янки (Харківська область) та Котлярівки (Донецька область).

Скриншот

Скриншот
Водночас вздовж кордону Росії з Чернігівською областю спостерігається активна військова присутність армії РФ. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Оперативно-тактичного угруповання “Сіверськ” Вадим Мисник, якого цитує РБК-Україна.
“Вздовж всього кордону ми фіксуємо військову присутність. Тобто вони тримають у напрузі та сковують наші бойові підрозділи, щоб ми не перекидали (підрозділи – ред.) на більш гарячі ділянки фронту”, – розповів Мисник.
Водночас Мисник зазначив, що найбільша концентрація російських сил, як за кількістю обстрілів, так і за живою силою, спостерігається навпроти Сумської області, зокрема в Курській області РФ.
За його словами, окупанти мають певні накопичення на території Курської області та намагаються розширювати зону активних бойових дій. Утім, українські захисники завдають максимальної шкоди ворогу та не дозволяють йому просунутися вглиб території України.
- 24 травня аналітики проєкту DeepState оновили мапу бойових дій на Сумщині, де 62,6 км² території області позначені як окуповані.
- 2 травня аналітики проєкту DeepState повідомили, що російським військам вдалося окупувати Тарасівку, що на Донеччині.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.