Росіяни атакували енергетичну інфраструктуру на Харківщині та Дніпропетровщині

Джерело: Міненерго

Російські окупанти не припиняють атакувати енергетичні об’єкти України. Минулої доби під ударами опинились два енергооб’єкти на Харківщині та Дніпропетровщині.

Зокрема на Харківщині уночі війська РФ пошкодили обладнання енергооб’єкта.

Як наслідок – сталося займання, яке було ліквідовано силами ДСНС. Обійшлося без постраждалих.

На Дніпропетровщині росіян поцілили по сонячній електростанції.

Внаслідок атаки пошкоджено обладнання підприємства, виникла пожежа. Під час ліквідації охоронець отримав опіки. Впродовж години загорання ліквідовано силами персоналу станції та ДСНС.

У Міненерго також повідомили про жертви серед енергетиків унаслідок російських обстрілів.

У Харкові під час ліквідації наслідків нічного дронового обстрілу постраждав 64-річний слюсар Харківської міської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”. У стані середньої тяжкості його госпіталізували.

На Сумщині під час бомбардування населеного пункту Самотоївка від вибуху авіабомби зазнав смертельних поранень 47-річний працівник Сумської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.

Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.

Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.

Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.