Росіяни атакували ракетами підприємство у Краматорську

Джерело: голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

У ніч проти 16 липня російські військові завдали удару по підприємству у Краматорську. Ракетою росіяни поцілили по території підприємства.

Під ворожим вогнем залишаються Вугледар і Богоявленка, Веселе і Бурлацьке. Минулого вечора росіяни з “Градів” завдали удари по Авдіївці, ще зафіксовано обстріли Красногорівки і Катеринівки Мар’їнської громади.

Фото: Павло Кириленко

Як раніше звітував глава ОВА, в Олександро-Шультиному Костянтинівської громади загинула одна людина. Ще одна померла внаслідок російських ударів у Часовому яру. Також цивільний житель отримав поранення.

Фото: Павло Кириленко

У Костянтинівці пошкоджено 16 будинків і підприємство.

“У Часовоярській громаді пошкоджені 4 багатоповерхівки, 7 приватних будинків і нежитлову будівлю. У Соледарській громаді відбулися обстріли Міньківки, Васюківки і Роздолівки. Зранку росіяни обстріляли Плещіївку Іллінівської громади”, — додав Кириленко.

Один будинок зруйновано і ще один пошкоджено на Лисичанському напрямку у Званівці. Загалом було зафіксовано 9 обстрілів Лиманської громади.

Фото: Павло Кириленко

Фото: Павло Кириленко

Фото: Павло Кириленко

Сполучені Штати Америки перекинули на острів Шемія біля узбережжя Аляски кілька підрозділів повітрянодесантних військ та реактивні системи залпового вогню HIMARS, у відповідь на зростання військової активності Росії та КНР довкола регіону.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 вересня. З початку доби відбулося 139 бойових зіткнень, з яких 34 досі тривають.

Ввечері 17 вересня російські війська масовано атакували Запорізьку область. Внаслідок обстрілу загинуло двоє осіб та пʼятеро отримали поранення, повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Військовослужбовці 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України прикинулися російськими розвідниками, аби захопити у полон трьох солдатів РФ.

Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови продовжує фіксувати системні порушення мовних прав громадян України в інтернеті. З початку 2024 року надійшла 421 скарга щодо порушення частини шостої статті 27 Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, котра регламентує використання державної мови в мережі інтернет (що майже на 50% менше, ніж за цей період у 2023 році).