Росіяни атакували Вовчанськ на Харківщині: загинуло двоє осіб, є поранені

Фото: Нацполіція
Джерело: Нацполіція, Поліція Харківщини
Сьогодні вранці, 20 квітня, російські окупанти обстріляли місто Вовчанськ Харківської області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще двоє – зазнали поранень.
Росіяни завдали удар по місту планерувальним боєприпасом. Зруйновано та пошкоджено багатоповерхівку.
За попередніми даними, військові РФ завдали удар уніфікованим міжвидовим планерувальним боєприпасом УМПБ.
- Фото: Нацполіція
- Фото: Нацполіція
Внаслідок обстрілу зруйновано третій підʼїзд дев’ятиповерхового будинку. У другому підʼїзді частково зруйновано дах. Двох мешканців деблокували з квартири. Ще двоє мешканців зазнали поранень.
60-річний чоловік, який порався на своєму городі, внаслідок обстрілу загинув.
84-річний мешканець Вовчанська знаходився в будинку, в який потрапив снаряд. Загинув від завданих травм.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків.
- На тимчасово окупованій частині Запорізької області загинув воєнкор видання “Известия” пропагандист Семен Єрьомін.
- В Україні триває 787-ма доба повномасштабної війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли більш як 458 тисяч осіб.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.