Росіяни на окупованих територіях не виплачують кошти породіллям, які відмовляються від російського паспорта – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За інформацією ЦНС, росіяни на тимчасово окупованих територіях України відмовляють у виплатах українським породіллям, які не хочуть оформляти російський паспорт.

Попри те, що всіх новонароджених на ТОТ росіяни вважають громадянами РФ, батьки не можуть отримати на них виплати, якщо вони не отримали російських паспортів.

У такий спосіб окупаційна адміністрація вдається до ще одного методу тиску для примусової паспортизації регіону.

У ЦНС додали, що інколи породіль відвозять на пологи до Росії, однак там їм також відмовляють у виплатах для новонароджених у разу відсутності паспорта РФ.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.